Наші ресторани

Ми працюємо в Києві з 2015 року. В нас три ресторани:

- вул. Саксаганського 57а
- вул. Богдана Хмельницького 3б, поруч з Хрещатиком та станцією метро «Театральна»
- вул. Рогнединська 4а, біля метро Палац Спорту.

Всі ресторани зроблени в традиційному стілі, на Богдана Хмельницького кожен день (крім понеділка) грає жива кримськотатарська музика.

Наші страви

Ми намагаємося готувати кримськотатарську кухню так, як її готують вдома наші мами і бабусі. Усі рецепти традиційно кримськотатарські, і ми не тримаємо їх у великому секреті. Тож ви з легкістю можете знайти їх в Інтернеті.

Наше головне завдання - це готувати страви смачними, свіжими та з найкращих продуктів. А також старатися дотримуватися усіх вимог рецептів.

​Крім того, у нас впроваджено декілька рівнів щоденного контролю якості страв – кухарями,офіціантами та господарями кафе.

Обслуговування

Ми намагаємося, щоб наші гості відчули себе якомога ближче до дому та до Бахчисараю. Оскільки заклад відтворює затишок і тепло справжної кримськотатарської оселі, ми намагалися зробити просте і швидке обслуговування.

Ми піклуємося про наших гостей і всіма силами прагнемо зробити їх візит до Мусафіру максимально теплим. Тож у разі нашої помилки ми усіма силами намагаємося швидко її виправити або компенсувати незручність.

Фотогалерея